Stránky číta 76 ľudí.        tvoja IP adresa: 54.145.45.143 19. Jún 2019    Streda, 10:03.15

Optické pripojenie

Pripojenie vzduchom

Pripojenie firmy

Stabilné neobmedzené optické pripojenie, používame technológiu FTTB optika do budovy, ktorá je pre klienta najvýhodnejšia a najlacnejšia pre ďalšie servisovanie. Servisovanie pripojenia u nás získavate zdarma. Sme tu pre Vás denne od 8:00 do 20:00 PO-NE. Samostané pripojenie vzduchom pomocou antény na streche domu pomocou špičkovej technológie AIRMAX. Mapu pokrytia okresu nájdete v menu. Optické alebo vzdušné pripojenie internetu s vysokou prioritou trafiku s možnosťou prenosť dát, hlasu VoIP a obrazu. VIP servisovanie u zákazníka.
 Viac informácií  Viac informácií  Viac informáciFirma GeCom, s.r.o. Vám prináša ako prvá v meste jedinečnú technologiu v podobe pripojenia domácnosti a firiem na optickú sieť. Táto technolóia Vám umožní pripojenie do siete internetu pomocou optických vlákien bezkonkurenčnou rýchlosťou a kvalitou oproti iným technológiam.
Práve rýchlosť, stabilita a kvalita pripojenia sú čoraz viac podmieňované nástupom nových služieb na internete. A práve preto sme sa rozhodli vsadiť na svetovú jednotku medzi technológiami a postupne zavedieme optické vlákna do budov v rámci celého mesta Michalovce.

Výhodou každej domácnosti a firmy pripojenej priamo na optickú sieť je možnosť využívať všetky naše služby. Digiálna televízia v HD rolíšení zdarma, kamerové systémy, poplašné zariadenia, diaľkové riadenie domácnosti a mnoho iného len cez jediný kábel zavedený do domácnosti. To všetko umožňujú práve optické káble rýchlosťou svetla bez obmedzení .

Alebo sa pripojte sa na internet pomocou technológie AIRMAX na optickú sieť GeCom a surfujte bez obmedzení, koľko chcete a kedy chcete. Prečo platiť za telefón a impulzy keď nemusíte? Nepotrebujete telefónnu linku a nemusíte si dávať pozor na pribúdajúce impulzy. Stačí si vybrať jeden z našich programov.

Už žiadne zavádzajúce reklamy a ponuky, naša firma Vám garantuje rovnakú sumu za užívanie internetu počas celej doby platnosti zmluvy.
Rýchla voľba
Zákaznický portál
E-mail
GeCom TV
Štatistika pripojenia
Nastavenie Email-u
Pracovné ponuky
Kamery
KAMERY
kamera1
elektromontaznik
Zákaznícky portál
Zmluva:
Heslo:


GeCom

BiStyle

GeCom, s.r.o. © všetky práva vyhradené.