Stránky číta 21 ľudí.        tvoja IP adresa: 3.129.247.196 18. Apríl 2024    Štvrtok, 07:55.04
TECHNIK SIETE, elektroinštalatér
Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce
Michalovce Hviezdoslavova 1 (budova City Center vedľa Kauflandu)

Kvalifikačné požiadavky
- úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického zamerania - podmienkou
- odborná spôsobilosť podľa § 21 vyhl. č 508/2009 podmienkou
- odborná spôsobilosť podľa § 22 vyhl. č 508/2009 výhodou

Osobitné požiadavky
- zdravotná spôsobilosť vykonávať práce vo výškach, práce pod napätím na NN – podmienkou
- vodičský preukaz typu B - podmienkou, typu C – výhodou
- fyzická zdatnosť pre prácu v exteriéri

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- praca v teréne, exterieri a u zákazníka
- montáž účastníckych káblových prípojok
- montáž štruktúrovanej UTP/FTP kabeláže
- montáž optickej kabeláže a optických rozvádzačov
- kompletné elektromontážne a elektroinštalačné práce, hrubá inštalácia spolu s dokončovacími prácami
- montáž káblových žľabov, ťahanie káblov v káblových trasách
- montáž, zapájanie rozvádzačov, elektrických rozvodov v budovách aj exteriéri
- montáž rádiokomunikačnej techniky
- servisné výjazdy ku zariadeniam firmy GeCom
- servisné výjazdy ku zákazníkom

Ponúkaný plat
podľa dohody, doterajšej praxe, kvalifikácie a odpracovaných hodín

Termín nástupu
ihneď

Pracovná doba
- v rozmedzí 8:00 - 17:00

Iné výhody
- možnosť pripojenia k internetu zdarma
- možnosť TV pripojenia zdarma
- stabilná dlhodobá práca
- možnosť rekvalifikácie a pracovného postupu
- práca s najmodernejšími optickými technológiami
- práca na zaujímavých internetových projektoch

Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača
Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite na email zamestnanie(ZAV)gecom.sk s predmetom technik siete
svoj štruktúrovaný profesný životopis a fotografiu na základe ktorého budete pozvaný na osobný pohovor.

Žiadosti bez splnenia týchto podmienok nebudeme spracovávať, prosím dodržte ich!
Požiadavky na zamestnanca
- minimálna 3 ročná prax v príbuznom obore napr. elektrotechnickom
- vodičský preukaz skupiny B starší než 3 rokov s aktívnymi skúsenosťami
Počítačové znalosti:
- užívateľské ovládanie počítača

Ďalšie požiadavky na kandidáta
- výhodou znalosť počítačových sietí
- pokročilé ovládanie Internetu, nastavení Internetu a emailových účtov, ich konfigurácia a správa
- zodpovednosť, dochvílnosť a spoľahlivosť,
- aktívny prístup k práci a záujem o osobný rozvoj,
- schopnosť tímovej spolupráce
SLUŽBY
Zákaznický portál
Optický internet
Internet cez Anténu
GeCom TV
Nastavenie Email-u
Pracovné ponuky
Registrácia modernTV
SLEDUJ TELEVÍZIU
modernatv
SLEDUJ KAMERY
kamera1
OTESTUJ RÝCHLOSŤ
speedtest
PRACOVNÉ PONUKY
Zákaznícky portál