Stránky číta 86 ľudí.        tvoja IP adresa: 54.227.31.145 13. December 2018    Štvrtok, 08:34.27

Firma GeCom, s.r.o. Vám prináša ako prvá v meste jedinečnú technologickú novinku v podobe pripojenia domácnosti a firiem na metropolitnú optickú sieť. Táto technológia Vám umožní pripojenie do siete internetu pomocou optických vlákien neporovnateľnou rýchlosťou a kvalitou oproti iným technológiam.
Práve rýchlosť, stabilita a kvalita pripojenia sú čoraz viac podmieňované nástupom nových služieb na internete. A práve preto sme sa rozhodli vsadiť na svetovú jednotku medzi technológiami a postupne zavedieme optické vlákna do budov v rámci celého mesta Michalovce.

Výhodou každej domácnosti a firmy pripojenej priamo na optickú sieť je možnosť využívať služby ponúkané našou firmou. Digiálna televízia, HD televízia, telefonovanie v rámci mesta zadarmo, kamerové systémy, poplašné zariadenia, diaľkové riadenie domácnosti a mnoho iného len cez jediný kábel zavedený do domácnosti. To všetko umožňujú práve optické káble rýchlosťou svetla bez obmedzení.

Alebo sa pripojte sa na internet pomocou mikrovlnnej technológie na optickú sieť GeCom a surfujte bez obmedzení, koľko chcete a kedy chcete. Prečo platiť za telefón a impulzy keď nemusíte? Nepotrebujete telefónnu linku a nemusíte si dávať pozor na pribúdajúce impulzy. Stačí si vybrať jeden z našich programov.

Už žiadne zavádzajúce reklamy a ponuky, naša firma Vám garantuje rovnakú sumu za užívanie internetu počas celej doby platnosti zmluvy.


Rýchla voľba
Zákaznický portál
E-mail
GeCom TV
Štatistika pripojenia
Nastavenie Email-u
Pracovné ponuky
Kamery
KAMERY
kamera1
elektromontaznik
Zákaznícky portál
Zmluva:
Heslo:


GeCom

BiStyle

GeCom, s.r.o. © všetky práva vyhradené.